Várkonyi István

Általános Iskola

VERSENYEREDMÉNYEINK

Az eredmények dátum szerint csökkenő sorrendben jelennek meg az oldalon. Ha csak egy adott tantárgy versenyeredményeit szeretné látni akkor kattintson a szűrésre.


CEGLÉD, AZ ÉN VÁROSOM - RAJZPÁLYÁZAT (városi)

2024.06.07. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: 4/d

Tanuló(k): Légrádi Léda

Felkészítő(k): Tiszavölgyi Tünde

CEGLÉD, AZ ÉN VÁROSOM - RAJZPÁLYÁZAT (városi)

2024.06.07. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: 2/a

Tanuló(k): Túri Petra

Felkészítő(k): Losoncziné Zila Edit

CEGLÉD, AZ ÉN VÁROSOM - RAJZPÁLYÁZAT (városi)

2024.06.07. - Cegléd

Helyezés: különdíjas.

Osztály: 2/a

Tanuló(k): Szűcs Csenge

Felkészítő(k): Losoncziné Zila Edit

IV. EISBERG KISKUN KUPA Ashihara Karate (területi)

2024.05.11. - Kiskunfélegyháza

Helyezés: 1.

Osztály: 5/a

Tanuló(k): Karai Szabolcs

IV. EISBERG KISKUN KUPA Ashihara Karate (területi)

2024.05.11. - Kiskunfélegyháza

Helyezés: 3.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Durkó Luca

Korosztályos bírkózógála (46kg) (Nemzetközi)

2024.05.11. - Kiskunfélegyháza

Helyezés: 3.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Raffael Sándor

Korosztályos bírkózógála (69kg) (Nemzetközi)

2024.05.11. - Kiskunfélegyháza

Helyezés: 3.

Osztály: 6/a

Tanuló(k): Szemerédi Mihály

Aquatlon OB (országos)

2024.05.05. - Debrecen

Helyezés: 5.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke

Aquatlon OB (országos)

2024.05.05. - Debrecen

Helyezés: 4.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke 4. c osztály
Budai Hédi 4. c osztály
Budai Bodza 6. m osztály

Aquatlon OB (országos)

2024.05.05. - DebrecenRónai Dóra Adrienn 4.d osztályos tanuló III.

Helyezés: 22.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Budai Hédi (csapat)

Aquatlon OB (országos)

2024.05.05. - Debrecen

Helyezés: 24.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Budai Bodza (csapat)

Horse Szabadidő Lovasverseny (ügyességi kezdő stílus kategória) (területi)

2024.05.05. - Pilis

Helyezés: 2.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Mótyán Petra

Horse Szabadidő Lovasverseny (ügyességi kezdő stílus 10év feletti kategória) (területi)

2024.05.05. - Pilis

Helyezés: 4.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Ecser Mátyás

Sakk és lovas siker alsó tagozaton (városi)

2024.05.04. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: 4/d

Tanuló(k): Nagy Máté Richárd

Sakk és lovas siker alsó tagozaton (területi)

2024.05.01. - Szolnok

Helyezés: 3.

Osztály: 4/d

Tanuló(k): Rónai Dóra Adrienn

Duatlon Diákolimpia Döntő (országos)

2024.04.27. - Balatonboglár

Helyezés: 14.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke

Duatlon Diákolimpia Döntő (országos)

2024.04.27. - Balatonboglár

Helyezés: 21.

Osztály: 1/c

Tanuló(k): Budai Mihály

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 3.

Osztály: 7/i

Tanuló(k): Bartalos Olivér

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 4.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Benczi László

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 4.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Fehér István

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 4.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Mihály Péter

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen/II. korcsoport fiú

Tanuló(k): Benczi László 4.c
Dabis Zoltán Olivér 3.a
Fehér Ádám 4.c
Kiss Ádám Zoltán 4.c
Kiss Vilmos Örs 4.b
Bretus Botond 4.c

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen/II. korcsoport lány

Tanuló(k): Balogh Réka Zselyke 4.c
Budavári Alíz 4.a
Hörömpő Gitta 4.c
Budai Hédi 4.c
Pataki Anna 3.b
Jakab Fanni 4.c

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen/III. korcsoport lány

Tanuló(k): Bartalos Jázmin 6.a
Budai Bodza 6.m
Kemenár Evelin 6.a
Kiss Noémi Virág 6.b
Mohácsi Tímea 5.a
Radnóti Lilla 5.i

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 2.

Osztály: vegyesen/III. korcsoport fiú

Tanuló(k): Árpás Noel 5.b
Bozsik-Zakar Tamás 6.m
Fehér István 5.m
Sánta Csongor 6.m
Vecseri Brendon 5.b

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen/IV. korcsoport lány

Tanuló(k): Durkó Luca 8.m
Kalmár Kira 7.c
Konrád Kira 8.m
Nyitrai Nóra 8.m
Perjési- Szabó Noémi 7.m
Tótin Vanda 7.m

Atlétika Többpróba Diákolimpia (körzeti)

2024.04.22. - Albertirsa

Helyezés: 2.

Osztály: vegyesen/IV. korcsoport fiú

Tanuló(k): Bartalos Olivér 7.i
Vecsernyés Zsolt 7.i
Hegedűs Áron 7.i
Mihály Péter 8.m
Pál Balázs 8.i
Tehenes Máté 8.i

JNSZ Vármegyei Bajnokság - Championátus (megyei)

2024.04.20. - Jászkarajenő

Helyezés: 3.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Ecser Mátyás

JNSZ Vármegyei Bajnokság - Championátus Díjlovaglás (megyei)

2024.04.20. - Jászkarajenő

Helyezés: 4.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Mótyán Petra

JNSZ Vármegyei Bajnokság - Championátus Ügyességi (megyei)

2024.04.20. - Jászkarajenő

Helyezés: 6.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Mótyán Petra

Versmondó verseny (városi)

2024.04.19. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: 2/a

Tanuló(k): Ágoston Sándor János

Felkészítő(k): Ágostonné Földi Tünde (szülő)

Versmondó verseny (városi)

2024.04.19. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: 4/d

Tanuló(k): Rónai Dóra Adrienn

Felkészítő(k): Ozsgyáni Mihály

IOAN MURESAN & VALERIU BULARCA Birkózó emlèkverseny 41kg (nemzetközi)

2024.04.19. - Kolozsvár

Helyezés: 3.

Osztály: 7/a

Tanuló(k): Budai Milán

Eviosys Judo verseny (területi)

2024.04.14. - Nagykőrös

Helyezés: 1.

Osztály: 1/a

Tanuló(k): Csikai Milán

Eviosys Judo verseny (területi)

2024.04.14. - Nagykőrös

Helyezés: 1.

Osztály: 1/b

Tanuló(k): Csikai Viktor

Eviosys Judo verseny (területi)

2024.04.14. - Nagykőrös

Helyezés: 1.

Osztály: 1/b

Tanuló(k): Gál Csaba

XXI. Aquatlon Regionális Döntő (regionális)

2024.04.14. - Martfű

Helyezés: 3.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Balogh Réka

XXI. Aquatlon Regionális Döntő Csapat (regionális)

2024.04.14. - Martfű

Helyezés: 2.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Balogh Réka

XXI. Aquatlon Regionális Döntő Csapat (regionális)

2024.04.14. - Martfű

Helyezés: 2.

Osztály: 4/c

Tanuló(k): Budai Hédi

XXI. Aquatlon Regionális Döntő (regionális)

2024.04.14. - Martfű

Helyezés: 2.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Budai Bodza

XXI. Aquatlon Regionális Döntő Csapat (regionális)

2024.04.14. - Martfű

Helyezés: 3.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Budai Bodza

Fekete Gyémánt kupa 41kg (EB válogató)

2024.03.30. - Dorog

Helyezés: 1.

Osztály: 7/a

Tanuló(k): Budai Milán

isaszegi kistérségi német nyelvi verseny (kistérségi)

2024.03.27. - Isaszeg

Helyezés: 1.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Perjési Emese

Felkészítő(k): Jónásné Szlávik Éva

isaszegi kistérségi német nyelvi verseny (kistérségi)

2024.03.27. - Isaszeg

Helyezés: 3.

Osztály: 6/i

Tanuló(k): Móricz Lelle

Felkészítő(k): Szecsiné Túri Ibolya

isaszegi kistérségi német nyelvi verseny (kistérségi)

2024.03.27. - Isaszeg

Helyezés: 1.

Osztály: 8/i

Tanuló(k): Pusztai Boglárka

Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika

isaszegi kistérségi német nyelvi verseny (kistérségi)

2024.03.27. - Isaszeg

Helyezés: 2.

Osztály: 8/i

Tanuló(k): Nagy Noémi

Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika

Tankerületi Idegen Nyelvi Verseny (Tankerületi)

2024.03.27. - Nagykőrös

Helyezés: 1.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Bata Erika

Felkészítő(k): Kőmívesné Szalisznyó Angéla

Tankerületi Idegen Nyelvi Verseny (Tankerületi)

2024.03.27. - Nagykőrös

Helyezés: 2.

Tanuló(k): Ványi Bence

Felkészítő(k): Kőmívesné Szalisznyó Angéla

Tankerületi Idegen Nyelvi Verseny (Tankerületi)

2024.03.27. - Nagykőrös

Helyezés: 2.

Tanuló(k): Turi Petra

Felkészítő(k): Német Nóra

Tankerületi Idegen Nyelvi Verseny (Tankerületi)

2024.03.27. - Nagykőrös

Helyezés: 3.

Tanuló(k): Bátori Dorina

Felkészítő(k): Bezzegné Kispéter Andrea

Tankerületi Idegen Nyelvi Verseny (Tankerületi)

2024.03.27. - Nagykőrös

Helyezés: 3.

Tanuló(k): Shakarneh Jaber

Felkészítő(k): Kássáné Göndör Andrea

Knockdown Karate Diákolimpia (Országos)

2024.03.20. - Csongrád

Helyezés: 3.

Osztály: 6/a

Tanuló(k): Mányoki Edvárd

Kiss Endre emlékverseny (Judo Junior) (országos)

2024.03.03. - Kecskemét

Helyezés: 1.

Osztály: 1/a

Tanuló(k): Csikai Milán

Kiss Endre emlékverseny (Judo Junior) (országos)

2024.03.03. - Kecskemét

Helyezés: 1.

Osztály: 1/b

Tanuló(k): Gál Csaba

Kiss Endre emlékverseny (Judo Junior) (országos)

2024.03.03. - Kecskemét

Helyezés: 1.

Osztály: 1/b

Tanuló(k): Csikai Viktor

Kötöttfogású Területi Magyar  bajnokság (területi)

2024.03.03. - Inárcs

Helyezés: 1.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Rafael Sándor

Kötöttfogású Területi Magyar  bajnokság (területi)

2024.03.03. - Inárcs

Helyezés: 1.

Osztály: 6/a

Tanuló(k): Szemerédi Mihály

Kistérségi idegennyelvi verseny (területi)

2024.02.07. - Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

Helyezés: 3.

Osztály: 8/i

Tanuló(k): Pusztai Boglárka

Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika

Szabadfogású bírkózó bajnokság (területi)

2024.02.04. - Budapest

Helyezés: 3.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Rafel Sándor

Felkészítő(k): Pap Attila és Pap Ferenc

Szabadfogású bírkózó bajnokság (területi)

2024.02.04. - Budapest

Helyezés: 3.

Osztály: 6/a

Tanuló(k): Szemerédi Mihály

Felkészítő(k): Pap Attila és Pap Ferenc

Bethlen Gábor Alap

Eseménynaptár

Ke Sz Cs Sz Va
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Akadálymentesített intézménykereső
(út a közzétételi listához)

Felíratkozás hírlevélre

Semmilyen kötöttséggel nem jár, bármikor leiratkozhat róla.

Felíratkozás hírlevélre

155

Határtalanul!

Bethlen Gábor Alap Családinfo - Együtt lenni jó Boldog iskola Tanulni élmény! Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. Nemzeti Együttműködési Alap Adatkezelési tájékoztató

Régi honlapunk