Várkonyi István

Általános Iskola

NEVELŐINK

A nevelők nevére kattintva megjelenik az E-mail cím

Anyaiskola - Felső tagozatos munkaközösség:

Andó Gábor - történelem

Balla-Gór Kata - magyar nyelv és irodalom

Banczik Brigitta - magyar, történelem

Békésiné Tóth Erika - földrajz, német

Bögös István - igazgató - fizika

Csiszár Ágnes - magyar, ének

Cziegelmayer Edina - biológia

Fleckensteinné Horváth Melinda - matematika

Gór Marianna - magyar nyelv és irodalom

Holló Erika - magyar nyelv és irodalom

Hornyikné Takács Krisztina - tánc

Hunyadiné Darnyik Andrea - német

Jónásné Szlávik Éva - német

Kássáné Göndör Andrea - angol, matematika

Khin László - informatika, kémia, matematika

Kövesdiné Juhász Ágnes - testnevelés

Kozma Attila - fizika, matematika

Lefor Gyula - informatika, rajz

Milusné Józsa Márta - biológia, földrajz

Molnárné Zakar Ibolya - angol

Nagy-Fülöp Orsolya - magyar nyelv és irodalom

Pintér István - Testnevelés, földrajz

Prohászka-Ábrahám Anett - magyar nyelv és irodalom

Simonné Varga Ágnes - matematika, ének

Szabó Andrea - rajz, földrajz

Szalisznyó Zsuzsanna - angol, kémia

Szilágyiné Bezzeg Annamária - matematika

Szulágyi Kovács József - technika-és életvitel

Turjányi Tamás - Testnevelés

Verebélyi Csilla - matematika, kémia

Zakar József - rajz, technika-és életvitel, hon-és népismeret

 

Anyaiskola - Alsó tagozatos munkaközösség:

Bakosné Viszolajszky Rózsa - tanító

Bartókné Sárik Helga - tanító

Bezzegné Kispéter Andrea - angol

Bíró Éva - tanító

Csomor Petronella - ének

Fekete Dóra - tanító

Fekete Imréné - tanító

Fellegi-Túri Beatrix - tanító

Gál Ildikó - tanító

Górné Sziládi Sarolta - tanító

Harsányi Beáta - tanító

Hegedűs Istvánné - tanító

Kissné Kardos Zsuzsa - testnevelés

Kólya Mária - tanító

Lángi Anikó - tanító

Majorosiné Vadas Zsuzsa - tanító

Marosszéki Hajnal - tanító

Monori Anita - testnevelés

Sántáné Varga Tünde - tanító

Surányi Dezsőné Dr. - tanító

Szulágyi Kovács Józsefné - tanító

Zakar Anita - tanító

 

Anyaiskola - Napközis munkaközösség:

Adameczné Erlicz Mária

Bácsi Csilla

Barkó Nikoletta

Czeróczkiné Medgyes Marinetta

Denginé Lakatos Gabriella

Egerváriné Monori Andrea

Fehérné Farkas Ilona

Hegyi-Pádár Edit

Horsik Henrietta

Kissné Manasses Nikoletta

Kovácsné Dávid Katalin

Losonciné Zila Edit

Mihaliszkó Roland

Német Nóra

Nyíriné Hargitai Ágnes

Sáránszkiné Bodnár Orsolya

Szalisznyó Erzsébet

Tankóné Gyöngyösi Edit

Tiszavölgyi Tünde

Tomasóczki Tiborné

Tóth Zsanett

Zakarné Kökény Ágnes

 

Örkényi úti iskola - Felső tagozatos munkaközösség:

Benedek Gáborné

Bimbóné Szellő Linda

Bíró Ferenc

Bögös István - igazgató - fizika

Gyarmati Judit

Győriné Bánfalvi Sarolta - magyar irodalom és nyelvtan

Karainé Csáfor Edit - angol

Kárpáti Zoltánné

Kocsis Zsuzsanna

Szalisznyó Judit

Százmán Ildikó

Tóthné Nagyidai Márta

 

Örkényi úti iskola - Alsó tagozatos munkaközösség:

Benedek Gáborné

Bimbóné Szellő Linda

Bíró Ferenc

Gyarmati Judit

Karainé Csáfor Edit - angol

Kárpáti Zoltánné

Kocsis Zsuzsanna

Szalisznyó Judit

Százmán Ildikó

Tóthné Nagyidai Márta

 

Eseménynaptár

Ke Sz Cs Sz Va
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Oktatási Hivatal Bázisintézménye Boldog iskola Tanulni élmény! Határtalanul!

Régi honlapunk