
Tavasszal ismét megrendeztük a 4. évfolyamon a focibajnokságot!
A gyerekek nagyon lelkesen készültek, minden mérkőzés tele volt izgalommal!
A versenyből kimaradt tanulók a pálya széléről drukkoltak saját készítésű plakátokkal a kedvenceiknek!
Eredmények:
4.a
4.d
4.b
4.c
Gólkirály: László Zétény 4.a
Legjobb kapus: Dénes Balázs 4.b
Külön köszönet Fekete Tibor Tanár úrnak, aki levezette a mérkőzéseket!
Német Nóra napközis nevelő
⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!