
Környezetvédelmi világnap (alsó tagozat)
Az előző tanévekhez hasonlóan idén is megtartottuk iskolánkban június 5-én a környezetvédelmi világnapot. Alsó tagozatos tanulóink környezetvédelmi totót oldottak meg, ismeretterjesztő videókat néztek és plakátot készítettek, amellyel a környezetvédelem fontosságára hívták fel a figyelmet.
A 2025-ös környezetvédelmi világnap üzenete: " Együtt tehetünk egy egészségesebb jövőért. " A környezetvédelmi világnap célja széles körben felhívni a figyelmet a környezetszennyezés következményeire, elősegíteni az együtt gondolkodást és a közös cselekvést, terjeszteni a fenntartható fejlődés eszméjét.
Tiszavölgyi Tünde
szervező pedagógus
⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!